הגדלת הרווחים בעידן הנוכחי כרוכה בהתרחבות לשווקים בינלאומיים. היכולת לבנות בסיס לקוחות בינלאומיים היא חיונית לעסקים המעוניינים בהתרחבות ובלקיחת חלק במסחר הבינלאומי. "לוקליזציה" מתייחסת להתאמה של מוצר כך שניתן להשתמש בו בשוק היעד. בהתאם לכך, לוקליזציה של אתר מתייחסת לתהליך של הפיכת אתר הכתוב בשפה אחת, לרוב מקומית, והתאמתו לקהל שאינו מקומי.
באמצעות האינטרנט עסקים יכולים להגיע לקהלים בינלאומיים. כיום חברות מכירות בצעד ההכרחי של תרגום האתרים שלהם, לצורך מכירת השירותים והמוצרים שלהם בקרב קהלים בינלאומיים. הם עושים זאת באמצעות לוקליזציה של אתרים.

לוקליזציה של אתרים מציעה יתרונות רבים, וביניהם:

machsom_safa_060809לוקליזציה של אתרים מסירה את מחסום השפה

אחוז ניכר ממשתמשי האינטרנט בכל העולם אינם דוברים אנגלית. לוקליזציה של אתרים מסירה את מחסום השפה ומציעה הזדמנויות לחדירה לשווקים בינלאומיים. השפה האנגלית איננה עוד השפה הבינלאומית, כי אם אחת משפות בינלאומיות רבות וביניהן צרפתית, ספרדית, ערבית, עברית וסינית. היום יותר מתמיד, חברות מבינות את היתרונות הנובעים מלוקליזציה של אתרים ואת ההזדמנויות הטמונות בה.

לוקליזציה של אתרים בונה מהימנות

אם לחברה שלך יש אתר בעברית בלבד, והאתר של המתחרה שלך כתוב בשפות רבות, איזה מבין השניים יזכה במהימנות גבוהה יותר? לוקליזציה של האתר שלך מדגישה שאתה פועל בזירה הבינלאומית. בנוסף לכך, באמצעות לוקליזציה אתה מוכיח שאתה מבין, מעריך ומכבד את ארץ היעד.

לוקליזציה של אתרים מניבה גידול בהכנסות

חשוב על ההכנסות הרבות שתוכל להשיג באמצעות לוקליזציה של האתר שלך. מרבית משתמשי האינטרנט חשים יותר בנוח ומבינים טוב יותר כל חברה, כשהמידע, המוצרים או השירותים שלה מוצגים בשפת האם שלהם. באמצעות לוקליזציה של האתר שלך תוכל להגיע למיליוני לקוחות פוטנציאליים חדשים.

gidul_hachnasot_060809לוקליזציה של אתרים היא הכרחית לכל עסק שמעוניין לפעול בזירה הבינלאומית. בנוסף למרכיבים הטכניים הכרוכים בלוקליזציה של אתרים, יש להביא בחשבון גורמים תרבותיים רבים. לדוגמה, האם התרגום נכון מבחינת התרבות, המינוחים, התחביר, המטפורות, הצבעים והפריסה הכללית?

אין להקל ראש בתהליך הלוקליזציה של אתרים ואין לראות בו תהליך פשוט וקל. בעת ביצוע לוקליזציה לאתר שלך, ודא שאתה נעזר במומחיות של מעצב אתרים ובמקצועיות של מומחה לשוני המסוגל להעביר את המסר התרבותי כהלכה, כדי להבטיח שהאתר זוכה להשפעה מקסימלית על קהל היעד.