תרגום אתרים ולוקליזציה

אם אתם באמת רוצים לשווק היטב, אתם חייבים שהאתר שלכם ידבר במספר שפות. עברית היא שפה יפה ונהדרת, אבל אנגלית (ושפות אחרות) יחשפו את המוצר/שירות שלכם לעולם ומלואו.

תרגום אתרים – מי מסוגל לקרוא את האתר שלך?

אנו מניחים שאנשים המבקרים באתר שלנו מסוגלים לקרוא אותו. אך האם כך הדבר? אם אין הם מסוגלים לקרוא את הכתוב בו, הם ודאי לא יבצעו בו רכישה. מדי יום, עשרות מיליוני אנשים משתמשים באינטרנט לביצוע רכישה של מוצרים ושירותים, אך ממך הם לא יקנו. מדוע? משום שהם אינם דוברים עברית (או אנגלית, לצורך העניין).

תרגום אתראנגלית היא השפה המדוברת במספר קטן של מדינות בלבד, ואנשים רבים דוברים אנגלית כשפה שנייה. אך חשוב על מאות מיליוני האנשים שאינם דוברים אנגלית. מדוע שהם יקנו ממך? הם לא, וזאת עובדה!

ודאי נתקלת באתרים שמאפשרים למשתמש לבחור מבין רשימה של שפות. שיטה זו מומלצת גם לאתר שלך. תרגום אתרים לשפות נוספות הוא אפשרות פשוטה ולא מאוד יקרה.

עצם העובדה שאתה מציע לקהל שלך אפשרות בחירה, משפר את השירות שלך לאין ערוך. כולנו מעדיפים את הארגונים שמבינים אותנו ועונים על הצרכים שלנו. היכולת לתקשר היא שירות איכותי הכרחי. בנוסף לכך, אתה מרחיב את השוק הפוטנציאלי שלך כך שיכיל מיליוני משתמשים נוספים. תרגום אתרים לשפות נוספות מאפשר לקוראים להציג את האתר בשפה אותה הם דוברים, ולהבין את תוכנו.

קיימות חברות תרגום רבות המתמחות במתן שירותי תרגום אתרים איכותיים ומקצועיים. חברות אלו לוקחות את הטקסט הכתוב בעברית או באנגלית, ומתרגמות אותו לספרדית או לגרמנית או לסינית או לכל שפה אחרת בהתאם לפעילות העסקית שלך. אותו הדבר ניתן לעשות לידיעונים שלך, לתכתובת העסקית שלך וכן, אפילו למוצרי התוכנה שאתה מציע.

מרבית אתרי האינטרנט אינם מכילים תוכן רב ועמוס, ועלות של תרגום אתרים אלה אינה גבוהה ובהחלט משתלמת לאור הפוטנציאל של חדירה לשווקים חדשים.

רוצים לתרגם את האתר שלכם? זקוקים לדפים באנגלית, צרפתית, רוסית או כל שפה אחרת?
מעוניינים בהצעת מחיר מהירה? התקשרו עכשיו ל-054-2563204.